WYNIKI X EDYCJI ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!

Zakończyliśmy X Edycję projektu Zbieraj Baterie i Telefony! W tej edycji wzięło udział aż 1268 placówek z całej Polski!
Jednocześnie udało nam się zebrać rekordową ilość zużytych baterii. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli i uczniów do recyklingu i utylizacji trafi aż 144 tony zużytych baterii oraz prawie tona zużytych telefonów!

Wszystkim uczestnikom zaangażowanym w zbiórkę wybranych odpadów serdecznie dziękujemy.

LAUREACI
X EDYCJI PROGRAMU ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!
I KATEGORIA

Za zebranie największej masy zużytych baterii i akumulatorów wśród przedszkoli:

Małe Przedszkola
L.P. Nazwa Placówki Miasto Waga baterii kg Miejsce Wartość bonu
1 Zespół Szkół w Jerce Przedszkole Samorządowe w Kopaszewie Kopaszewo 668 I miejsce 1500
2 Przedszkole Publiczne nr 16 w Opolu Opole 539 II miejsce 1000
3 Przedszkole Samorządowe w Łęce Wielkiej Łęka Wielka 380 III miejsce 800
4 Przedszkole Łagiewnikach Wielkich Łagiewniki Wielkie 343 wyróżnienie specjalne 300
5 Przedszkole Publiczne nr 46 Opole 295 wyróżnienie specjalne 300
6 Przedszkole nr 8 im. Marii Krystyny Habsburg w Żywcu Żywiec 250 wyróżnienie specjalne 300
7 Przedszkole Publiczne nr 33 Karolinka Opole 230 wyróżnienie specjalne 300
8 Przedszkole Publiczne Siedlisko 207 wyróżnienie specjalne 300
9 Gminne Przedszkole w Kamionku „Jasia i Małgosi” Kamionek 207 wyróżnienie specjalne 300
10 Przedszkole Miejskie nr 2 Łódź 206 wyróżnienie specjalne 300
11 Przedszkole w Bukowie Śląskiej Bukowa Śląska 204 wyróżnienie specjalne 200
12 Zespół Szkolno - Przedszkolnyw Łysej Górze Publiczne Przedszkole Łysa Góra 174 wyróżnienie specjalne 200
13 Przedszkole nr 2 Integracyjne Łaziska Górne 154 wyróżnienie specjalne 200
14 Przedszkole Publiczne nr 30 Gosławickie Słoneczko Opole 150 wyróżnienie specjalne 200
15 Publiczne Przedszkole w Mąkoszycach Mąkoszyce 146 wyróżnienie specjalne 200
16 Publiczne Przedszkole nr 1 w Sędziszewie Małopolskim Sędziszów Małopolski 142 wyróżnienie specjalne 200
17 Przedszkole w Pakosławiu Oddział Przedszkolny w Sowach Sowy 134 wyróżnienie specjalne 200
18 Przedszkole Publiczne w Ochodzach Ochodze 126 wyróżnienie specjalne 200
19 Publiczne Przedszkole w Rogaszycach Rogaszyce 124 wyróżnienie specjalne 200
20 Przedszkole Publiczne w Kielczy Kielcza 124 wyróżnienie specjalne 200
21 Przedszkole w Chabówce Chabówka 121 wyróżnienie specjalne 100
22 Przedszkole Niepubliczne Sióstr Serafitek w Bieździadce Bieździadka 111 wyróżnienie specjalne 100
23 Szkoła Podstawowa w Kobułtach im. Flagi Polski - Oddział Przedszkolny Kobułty 110 wyróżnienie specjalne 100
24 Przedszkole Samorządowe nr 3 Trzebinia 108 wyróżnienie specjalne 100
25 Katolickie Przedszkole Niepubliczne "Ochronka" nr 2 im. bł. Edmunda Bojanowskiego Wrocław 106 wyróżnienie specjalne 100
26 Przedszkole Miejskie nr 12 w Lesznie Leszno 106 wyróżnienie specjalne 100
27 Przedszkole Publiczne w Kosorowicach Kosorowice 104 wyróżnienie specjalne 100
28 Miejskie Przedszkole nr 59 Katowice 103 wyróżnienie specjalne 100
29 Niepubliczne Przedszkole "Mali Odkrywcy" Łosice 98 wyróżnienie specjalne 100
30 Szkoła Podstawowa w Byszwałdzie oddział Przedszkolny Byszwałd 97 wyróżnienie specjalne 100

 

Duże Przedszkola
L.P. Nazwa Placówki Miasto Waga baterii kg Miejsce Wartość bonu
1 Przedszkole Wesołe Skrzaty w Pobiedziskach Pobiedziska 1244 I miejsce 1500
2 Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Odolanowie Odolanów 1176 II miejsce 1000
3 Przedszkole Samorządowe w Babicach w Zespole Szkół w Babicach Babice 675 III miejsce 800
4 Publiczne Przedszkole Bajkowa Kraina w Sulbinach Sulbiny 585 wyróżnienie specjalne 300
5 Przedszkole Miejskie nr 11 w Chełmie Chełm 447 wyróżnienie specjalne 300
6 Przedszkole Publiczne nr 24 Chatka Puchatka Opole 380 wyróżnienie specjalne 300
7 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Przedszkole nr 33 Rybnik 313 wyróżnienie specjalne 300
8 Przedszkole Publiczne w Wilkowicach Wilkowice 272 wyróżnienie specjalne 300
9 Przedszkole nr 1 im. "Chatka Puchatka" w Trzemesznie Trzemeszno 270 wyróżnienie specjalne 300
10 Publiczne Przedszkole w Kkaszewicach Łask 245 wyróżnienie specjalne 300
11 Przedszkole Miejskie nr 18 Toruń 243 wyróżnienie specjalne 200
12 Przedszkole Publiczne Nr 4 Opole 240 wyróżnienie specjalne 200
13 Przedszkole Samorządowe w Poniecu Kraszewice 226 wyróżnienie specjalne 200
14 Gminne Przedszkole w Nowinach Poniec 222 wyróżnienie specjalne 200
15 Samorządowe Przedszkole nr 1 w Przysusze Nowiny 217 wyróżnienie specjalne 200
16 Publiczne Przedszkole nr 2 im. J. Korczaka Przysucha 209 wyróżnienie specjalne 200
17 Miejsko - Gminne Przedszkole w Drobinie Sędziszów Małopolski 203 wyróżnienie specjalne 200
18 Przedszkole im. Św. Jana Pawła II Prowadzone Przez Zgromadzenie Sióstr Św. Elżbiety Drobin 198 wyróżnienie specjalne 200
19 Przedszkole Publiczne Nr 29 Leszno 196 wyróżnienie specjalne 200
20 Przedszkole nr 54 Opole 193 wyróżnienie specjalne 200
21 Przedszkole Samorządowe w Lubyczy Królewskiej Bielsko Biała 190 wyróżnienie specjalne 100
22 Przedszkole Miejskie Nr 1 z Oddziałem Integracyjnym Lubycza Królewska 182 wyróżnienie specjalne 100
23 Przedszkole Publiczne nr 4 w Skoczowie z Oddziałami Zamiejscowymi w Międzyświeciu Giżycko 176 wyróżnienie specjalne 100
24 Miejskie Przedszkole w Krośniewicach Skoczów 153 wyróżnienie specjalne 100
25 Publiczne Przedszkole w Krzemieniewie Krośniewice 146 wyróżnienie specjalne 100
26 Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 39 Krzemieniewo 144 wyróżnienie specjalne 100
27 Przedszkole Gminne we Władysławowie Rybnik 143 wyróżnienie specjalne 100
28 Przedszkole Miejskie Integracyjne Nr 8 Zamek Skarbów Władysławów 141 wyróżnienie specjalne 100
29 Przedszkole Publiczne Nr 54 Słupsk 134 wyróżnienie specjalne 100
30 Przedszkole Publiczne Europejskie I Opole 130 wyróżnienie specjalne 100

 

II KATEGORIA

Za zebranie największej masy zużytych baterii i akumulatorów wśród szkół:

Małe Szkoły
L.P. Nazwa Placówki Miasto Waga baterii kg Miejsce Wartość bonu
1 Szkoła Podstawowa im. Józefa Ponikiewskiego w Nowym Belęcinie Nowy Belęcin 1175 I miejsce 1 500 zł
2 Szkoła Podstawowa w Kątach Kąty Podlaskie 1060 II miejsce 1 000 zł
3 Szkoła Podstawowa im.Adama Mickiewicza z Oddziałem Przedszkolnym w Szonowie Szonów 1059 III miejsce 800 zł
4 Szkoła Podstawowa we Wróblińcu Wróbliniec 960 wyróżnienie specjalne 300 zł
5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kostrzy Kostrza 959 wyróżnienie specjalne 300 zł
6 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Zielenice 700 wyróżnienie specjalne 300 zł
7 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu Manasterz 685 wyróżnienie specjalne 300 zł
8 Szkoła Podstawowa w Zielinie Zielina 571 wyróżnienie specjalne 300 zł
9 Filialna Szkoła Podstawowa w Starym Żmigrodzie w Szkole Podstawowej w Nowym Żmigrodzie Stary Żmigród 395 wyróżnienie specjalne 300 zł
10 Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy w Szklanej Szklana 339 wyróżnienie specjalne 300 zł
11 Szkoła Podstawowa w Korzeniowie Korzeniów 315 wyróżnienie specjalne 200 zł
12 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kluczewie Kluczewo 309 wyróżnienie specjalne 200 zł
13 Szkoła Podstawowa nr 3 Specjalna w Łodygowicach Łodygowice 286 wyróżnienie specjalne 200 zł
14 Zespół Placówek w Bystrzycy Górnej Bystrzyca Górna 286 wyróżnienie specjalne 200 zł
15 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Krasnowie Krasnowo 249 wyróżnienie specjalne 200 zł
16 Szkoła Podstawowa im. Józefa Ufy w Mastkach Mastki 247 wyróżnienie specjalne 200 zł
17 Zespół Szkoły Podstawowej im. sierż. AK Józefa Siwaka "Waligóry " i Przedszkola w Buchcicach Buchcice 240 wyróżnienie specjalne 200 zł
18 Szkoła Podstawowa w Jajkowie Jajkowo 228 wyróżnienie specjalne 200 zł
19 Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim Łęg 204 wyróżnienie specjalne 200 zł
20 Zespół Szkół Specjalnych w Mrągowie Mrągowo 202 wyróżnienie specjalne 200 zł
21 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Poniszowicach Poniszowice 200 wyróżnienie specjalne 100 zł
22 Szkoła Podstawowa w Serpelicach Serpelice 196 wyróżnienie specjalne 100 zł
23 Szkoła Podstawowa z Litewskim Językiem nauczania w Widugierach Widugiery 192 wyróżnienie specjalne 100 zł
24 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Kolno 192 wyróżnienie specjalne 100 zł
25 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rudniku Drugim Rudnik Drugi 185 wyróżnienie specjalne 100 zł
26 Publiczna Szkoła Podstawowa Jaźwiny 183 wyróżnienie specjalne 100 zł
27 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Maków Podhalański 183 wyróżnienie specjalne 100 zł
28 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Stefanowie Stefanów 172 wyróżnienie specjalne 100 zł
29 Szkoła Podstawowa w Mojuszu Mojusz 163 wyróżnienie specjalne 100 zł
30 Zespół Niepublicznych Szkół Specjalnych Krok za krokiem w Zamościu Zamość 160 wyróżnienie specjalne 100 zł
31 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Pokrzywnicy Pokrzywnica 155 wyróżnienie specjalne 100 zł
32 Szkoła Podstawowa w Zahutyniu Zahutyń 154 wyróżnienie specjalne 100 zł
33 Szkoła Podstawowa im. Marii Rodziewiczówny w Żelaznej Żelazna 152 wyróżnienie specjalne 100 zł
34 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Debrznie Szkoła Podstawowa Specjalna Debrzno 149 wyróżnienie specjalne 100 zł
35 Szkoła Podstawowa w Boreczku Boreczek 147 wyróżnienie specjalne 100 zł
36 Stowarzyszeniowa Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Górażdżach Górażdże 143 wyróżnienie specjalne 100 zł
37 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Hucie Huta 143 wyróżnienie specjalne 100 zł
38 Szkoła Podstawowa w Wielowsi Wielowieś 143 wyróżnienie specjalne 100 zł
39 Szkoła Podstawowa im. Świętego Andrzeja Boboli w Kostarowcach Kostarowce 142 wyróżnienie specjalne 100 zł
40 Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Załężu Załęże 130 wyróżnienie specjalne 100 zł
41 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Gościejewicach Gościejowice 126 wyróżnienie specjalne 100 zł
42 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Sikorskiego w Wielkich Chełmach Wielkie Chełmy 124 wyróżnienie specjalne 100 zł
43 Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej Szkoła Filialna w Wonieściu Wonieść 123 wyróżnienie specjalne 100 zł
44 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lesiewie Wólka Lesiewska 123 wyróżnienie specjalne 100 zł
45 Szkoła Podstawowa W Skowarczu Skowarcz 123 wyróżnienie specjalne 100 zł
46 Szkoła Podstawowa w Kraśnicy Kraśnica 122 wyróżnienie specjalne 100 zł
47 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Bolesława Prusa w Grodkowie Grodków 121 wyróżnienie specjalne 100 zł
48 Szkoła Podstawowa w Wysokiej im. Józefy Jabczyńskiej Wysoka 121 wyróżnienie specjalne 100 zł
49 Szkoła Podstawowa w Małych Walichnowach Małe Walichnowy 119 wyróżnienie specjalne 100 zł
50 Szkoła Podstawowa w Ostrowitem Ostrowite 117 wyróżnienie specjalne 100 zł

 

Średnie Szkoły
L.P. Nazwa Placówki Miasto Waga baterii kg Miejsce Wartość bonu
1 Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Mników 1070 I miejsce 1 500 zł
2 Społeczna Szkoła Podstawowa w Gzach Gzy 521 II miejsce 1 000 zł
3 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Porąbce Porąbka 510 III miejsce
800 zł
4 Szkoła Podstawowa w Turzy Turza 504 wyróżnienie specjalne 300 zł
5 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Łąkiem Łąkie 484 wyróżnienie specjalne 300 zł
6 Szkoła Podstawowa w Świątnikach Świątniki 480 wyróżnienie specjalne 300 zł
7 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Przedszkole nr 12 w Żorach Żory 460 wyróżnienie specjalne 300 zł
8 Szkoła Podstawowa im. Edwarda Tomińskiego w Buczu Bucz 442 wyróżnienie specjalne 300 zł
9 Szkoła Podstawowa im.Henryka Sienkiewicza w Sławnicku Starym Słowacinek Stary 420 wyróżnienie specjalne 300 zł
10 Szkoła Podstawowa w Lutomi Dolnej Lutomia Dolna 420 wyróżnienie specjalne 300 zł
11 Szkoła Podstawowa w Cholerzynie im. Św. Matki Teresy z Kalkuty Cholerzyn 413 wyróżnienie specjalne 200 zł
12 Szkoła Podstawowa w Kaszowie nr 1 Kaszów 400 wyróżnienie specjalne 200 zł
13 Zespół Szkół w Piwodzie Szkoła Filialna w Cetuli Cetula 395 wyróżnienie specjalne 200 zł
14 Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w Czułowie Czułów 386 wyróżnienie specjalne 200 zł
15 Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipowej Lipowa 377 wyróżnienie specjalne 200 zł
16 Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka Opole 371 wyróżnienie specjalne 200 zł
17 Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Golinie Wielkiej Golina Wielka 364 wyróżnienie specjalne 200 zł
18 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Krasnem Krasne 364 wyróżnienie specjalne 200 zł
19 Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa Borki 337 wyróżnienie specjalne 200 zł
20 Zesół Szkolno-Przedszkolny w Pogrzebieniu Szkoła Podstawowa Pogrzebień 310 wyróżnienie specjalne 200 zł
21 Zespół Szkół w Motarzynie Motarzyno 306 wyróżnienie specjalne 100 zł
22 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 2 w Bytomiu Bytom 306 wyróżnienie specjalne 100 zł
23 Szkoła Podstawowa w Brzyskiej Woli Brzyska Wola 285 wyróżnienie specjalne 100 zł
24 Zespół Kształcenia i Wychowania w Gołubiu Szkoła Podstawowa w Gołubiu Gołubie 283 wyróżnienie specjalne 100 zł
25 Szkoła Podstawowa w Grucie im. kpt. Floriana Laskowskiego Gruta 278 wyróżnienie specjalne 100 zł
26 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 30 Opole 276 wyróżnienie specjalne 100 zł
27 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Świeradowie - Zdroju Świeradów-Zdrój 261 wyróżnienie specjalne 100 zł
28 Zespół Szkół Publicznych im. Tkaczy Chełmskich Chełmsko Śląskie 251 wyróżnienie specjalne 100 zł
29 Szkoła Podstawowa im. Gen. Dyw. Stefana Roweckiego "Grota" w Żytowiecku Żytowiecko 248 wyróżnienie specjalne 100 zł
30 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zielonej Wsi Zielona Wieś 247 wyróżnienie specjalne 100 zł
31 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Gorzkowie Gorzków 244 wyróżnienie specjalne 100 zł
32 Przedszkole Publiczne Integracyjne nr 51 Opole 240 wyróżnienie specjalne 100 zł
33 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Bł. Jana Pawła II w Kuniowie Kuniów 239 wyróżnienie specjalne 100 zł
34 Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego w Gręboszowie Gręboszów 239 wyróżnienie specjalne 100 zł
35 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 237 wyróżnienie specjalne 100 zł
36 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kard. K. Wojtyły w Czańcu Czaniec 226 wyróżnienie specjalne 100 zł
37 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Lichnowach Lichnowy 225 wyróżnienie specjalne 100 zł
38 Zespół Szkół w Pietrowicach Pietrowice 217 wyróżnienie specjalne 100 zł
39 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ciasnej Ciasna 215 wyróżnienie specjalne 100 zł
40 Zespół Szkół w Lotyniu Lotyń 209 wyróżnienie specjalne 100 zł
41 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Trzeboszowicach Trzeboszowice 206 wyróżnienie specjalne 100 zł
42 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 Opole 206 wyróżnienie specjalne 100 zł
43 Szkoła Podstawowa nr 15 w Rybniku Rybnik 206 wyróżnienie specjalne 100 zł
44 Szkoła Podstawowa im. 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Bukowcu Bukowiec 205 wyróżnienie specjalne 100 zł
45 Szkoła Podstawowa w Kęszycach Kęszyce 203 wyróżnienie specjalne 100 zł
46 Szkoła Podstawowa im.Władysława St. Reymonta w Solcu Solec 203 wyróżnienie specjalne 100 zł
47 Szkoła Podstawowa w Górkach Górki 201 wyróżnienie specjalne 100 zł
48 Zespół Kształcenia i Wychowania w Kamienicy Szlacheckiej Kamienica Szlachecka 200 wyróżnienie specjalne 100 zł
49 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzegorzewie Grzegorzew 196 wyróżnienie specjalne 100 zł
50 Szkoła Podstawowa we Wziąchowie Wielkim Wziąchowo Wielkie 191 wyróżnienie specjalne 100 zł

 

Duże Szkoły
L.P. Nazwa Placówki Miasto Waga baterii kg Miejsce Wartość bonu
1 Szkoła Podstawowa nr 30 w Rudzie Śląskiej im. Karola Miarki Ruda Śląska 3318 I miejsce 1 500 zł
2 Szkoła Podstawowa im. ppłk. dr Bernarda Śliwińskiego Poniec 1663 II miejsce 1 000 zł
3 Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Skłodowskiej-Curie Solec Kujawski 1566 III miejsce 800 zł
4 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mikołaja Kopernika Tychy 1360 wyróżnienie specjalne 300 zł
5 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi Kamień Pomorski 1301 wyróżnienie specjalne 300 zł
6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 Bieruń 1180 wyróżnienie specjalne 300 zł
7 Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte Dzierżoniów 1147 wyróżnienie specjalne 300 zł
8 Zespół Szkół nr 10 im. prof. Janusza Groszkowskiego Zabrze 899 wyróżnienie specjalne 300 zł
9 Zespół Szkół w Jerce Jerka 843 wyróżnienie specjalne 300 zł
10 Zespół Szkól w Pustyni Pustynia 718 wyróżnienie specjalne 300 zł
11 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lipnie Lipno 675 wyróżnienie specjalne 200 zł
12 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Władysława Jagiełły w Nowym Sączu Nowy Sącz 661 wyróżnienie specjalne 200 zł
13 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rudzie Śląskiej Ruda Śląska 648 wyróżnienie specjalne 200 zł
14 Szkoła Podstawowa nr 15 Żory 625 wyróżnienie specjalne 200 zł
15 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza Gorzyce 620 wyróżnienie specjalne 200 zł
16 Zespół Szkolno-Przedszkoly w Przybysławicach Przybysławice 611 wyróżnienie specjalne 200 zł
17 Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 11 Żory 608 wyróżnienie specjalne 200 zł
18 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza Łobez 586 wyróżnienie specjalne 200 zł
19 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Gustawa Morcinka w Lędzinach Lędziny 572 wyróżnienie specjalne 200 zł
20 Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II Nowe Miasto Lubawskie 522 wyróżnienie specjalne 200 zł
21 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skokach Skoki 485 wyróżnienie specjalne 100 zł
22 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Dobczycach Dobczyce 472 wyróżnienie specjalne 100 zł
23 Szkoła Podstawowa nr 3 z Odziałami Integracyjnymi Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego im. Michała Drzymały w Wolsztynie Wolsztyn 469 wyróżnienie specjalne 100 zł
24 Publiczna Szkoła Podstawowanr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kochanowskiego w Kozienicach Kozienice 465 wyróżnienie specjalne 100 zł
25 Szkoła Podstawowa im. Ks. Antoniego Tyczyńskiego w Albigowej Albigowa 456 wyróżnienie specjalne 100 zł
26 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bolka I Świdnickiego Strzelin 449 wyróżnienie specjalne 100 zł
27 Szkoła Podstawowa nr 4 Kostrzyn nad Odrą 448 wyróżnienie specjalne 100 zł
28 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tkaczy Śląskich w Kamiennej Górze Kamienna Góra 439 wyróżnienie specjalne 100 zł
29 Szkoła Podstawowa im. Lotnictwa Polskiego w Witkowie Witkowo 437 wyróżnienie specjalne 100 zł
30 Szkoła Podstawowa nr 6 Integracyjna im. K. Brodzińskiego Bielsko-Biała 420 wyróżnienie specjalne 100 zł
31 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miedźnie Miedźno 417 wyróżnienie specjalne 100 zł
32 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 im. Przyjaźni Narodów Świata Opole 411 wyróżnienie specjalne 100 zł
33 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Żorach Przedszkole nr 6 w Żorach Żory 385 wyróżnienie specjalne 100 zł
34 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Kolejarzy Polskich Zduńska Wola 381 wyróżnienie specjalne 100 zł
35 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11 Wrocław 375 wyróżnienie specjalne 100 zł
36 Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Ślemieniu Ślemień 371 wyróżnienie specjalne 100 zł
37 Zespół Szkół w Krzywiniu Krzywiń 359 wyróżnienie specjalne 100 zł
38 Zespół Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich Godziesze Wielk 343 wyróżnienie specjalne 100 zł
39 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach Staniątki 337 wyróżnienie specjalne 100 zł
40 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wilkowicach Wilkowice Wielkop 333 wyróżnienie specjalne 100 zł
41 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Balinie Balin 320 wyróżnienie specjalne 100 zł
42 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Adama Mickiewicza Radom 315 wyróżnienie specjalne 100 zł
43 Szkoła Podstawowa im. Wilhelma Gawlikowicza Bojszowy 309 wyróżnienie specjalne 100 zł
44 Szkoła Podstawowa w Dolicach Dolice 307 wyróżnienie specjalne 100 zł
45 II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Zamość 307 wyróżnienie specjalne 100 zł
46 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kostomłotach Kostomłoty 300 wyróżnienie specjalne 100 zł
47 Szkoła Podstawowa nr 3 Krosno Odrzańsk 300 wyróżnienie specjalne 100 zł
48 III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Leszno 286 wyróżnienie specjalne 100 zł
49 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. prof. Marka Jasińskiego Szkoła Podstawowa Szczecin 275 wyróżnienie specjalne 100 zł
50 Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie Mława 274 wyróżnienie specjalne 100 zł

 

LAUREACI
X EDYCJI PROGRAMU ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!

Za zebranie zużytych telefonów:

Telefony
L.P. Nazwa Placówki Miasto Waga telefonów Wartość bonu
1 Zespół Edukacyjny nr 7 w Zielonej Górze Zielona Góra 57 550
2 Zespół Szkół Mechanicznych I Logistycznych im. Tadeusza Tańskiego w Słupsku Słupsk 55 550
3 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Dobczycach Dobczyce 32 300
4 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Józefa Piłusudskiego Wrocław 27 250
5 Zespół Szkól w Pustyni Pustynia 25 250
6 Zespół Szkół w Piwodzie Szkoła Filialna w Cetuli Cetula 23 200
7 Szkoła Podstawowa nr 3 Krosno Odrzańskie 20 200
8 Zespół Szkół Technicznych Mielec 17 150
9 Szkoła Podstawowa im. Ks. Antoniego Tyczyńskiego w Albigowej Albigowa 17 150
10 Szkoła Podstawowa w Grucie im. kpt. Floriana Laskowskiego Gruta 15 150
11 Szkoła Podstawowa w Zahutyniu Zahutyń 15 150
12 Szkoła Podstawowa im. Edwarda Tomińskiego w Buczu Bucz 15 150
13 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jan Paweł II Lubartów 15 150
14 Przedszkole Niepubliczne-Ochronka im. Św. Abp Józefa Bilczewskiego wilamowice 15 150
15 Szkoła Podstawowa nr 4 Kostrzyn Nad Odrą 13 100
16 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Krasnem Krasne 13 100
17 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zielonej wsi Zielona wieś 13 100
18 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ostródzie Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka Ostróda 12 100
19 Szkoła Podstawowa nr 6 im.Marii Skłodowskiej-Curie w Rudzie Śląskiej Ruda Śląska 11 100
20 II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Zamość 11 100
21 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Armii Krajowej w Pabianicach Pabianice 11 100
22 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza Łobez 11 100
23 Szkoła Podstawowa w wielkim Podlesiu im. Kontradm. Xawerego Czernickiego Wielki Podleś 11 100
24 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tkaczy Śląskich w Kamiennej Górze Kamienna Góra 11 100
25 Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 1 im. Janusza Korczaka w Rybniku Rybnik 10 100
26 Szkoła Podstawowa nr 2 w Skawinie Skawina 10 100
27 Technikum Zdz im. K.K. Baczyńskiego w Białej Podlaskiej Biała Podlaska 10 100
28 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Kolno 10 100
29 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kard. K. Wojtyły w Czańcu Czaniec 10 100
30 Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Piotra Skargi Sędziszów Małopolski 10 100
31 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza Gorzyce 10 100
32 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Adama Mickiewicza Radom 10 100
33 Zespół Szkół Technicznych I Handlowych im. Franiszka Kępka Bielsko Biała 10 100
34 Szkoła Podstawowa w Skowarczu Skowarcz 10 100
35 Zespół Szkolno Przedszkolny w Pisarzowicach Pisarzowice 10 100
36 Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II Nowe Miasto Lubawskie 9 50
37 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Radom 9 50
38 Szkoła Podstawowa nr 43 w Bytomiu Bytom 8 50
39 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Gorzkowie Gorzków 8 50
40 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach Staniątki 8 50
41 Zespół Szkół w Starym Bojanowie Stare Bojanowo 8 50
42 Liceum Ogólnokształcące im.Ken w Dynowie Dynów 8 50
43 Szkoła Podstawowa im.Adama Mickiewicza Z Oddziałem Przedszkolnym w Szonowie Szonów 8 50
44 Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki Majdan Sieniawski 8 50
45 Szkoła Podstawowa im. 17 wielkopolskiej Dywizji Piechoty w Modlnej Modlna 8 50
46 Zespół Szkół Zawodowych im. Tadeusza Kościuszki Strzelno 7 50
47 Szkoła Podstawowa nr 2 w Imielinie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Imielin 7 50
48 Publiczna Szkoła Podstawowa im. B.Krzywoustego w Wolinie Wolin 7 50
49 Przedszkole Samorządowe w Łęce Wielkiej Łęka wielka 7 50
50 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Przedszkole nr 33 Rybnik 7 50
51 Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Kresowiaków w Bartoszycach Bartoszyce 7 50
52 Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Skroninie Skronina 7 50
53 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ciasnej Ciasna 7 50
54 Przedszkole 29 Warszawa 6 50
55 Szkoła Podstawowa nr 1 In. Komisja Edukacji Narodowej Pruchnik 6 50
56 Zespół Szkół Technicznych I Ogólnokształcących nr 2 Katowice 6 50
57 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie Szkoła Podstawowa Masłowo 6 50
58 Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Droboszewskiego w Wąwelnie Wąwelno 6 50
59 Publiczne Przedszkole Bajkowa Kraina w Sulbinach Sulbiny 6 50
60 Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej Stara Przysieka 6 50
61 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rokicinach Podhalańskich Rokiciny_Podhalańskie 6 50
62 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana wyszyńskiego w Woli Dębińskiej Wola Dębińska 6 50
63 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niepoględziu Niepoględze 6 50
64 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Głobinie Głobino 6 50
65 Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Gustawa Morcinka w Lędzinach Lędziny 5 50
66 Szkoła Podstawowa nr 33 Bytom 5 50
67 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Gen. władysława Sikorskiego Łuków 5 50
68 Miejskie Przedszkole nr 78 Katowice 5 50
69 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Poniszowicach Poniszowice 5 50
70 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Jaworznie Jaworzno 5 50
71 Przedszkole Publiczne nr 4 Łask 5 50
72 Przedszkole nr 19 im. J. Tuwima Żory 5 50
73 Zespół Szkół Z Oddziałami Integracyjnymi Mrzeżyno 5 50
74 Zespół Szkół w Motarzynie Motarzyno 5 50
75 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Stefanowie Stefanów 5 50
76 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Sieradz 5 50
77 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Rodakach Rodaki 5 50
78 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Zbąszynek 5 50
79 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Pisarzowice 5 50
80 Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy w Szklanej Szklana 5 50
81 Szkoła Podstawowa nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach im. Królowej Jadwigi Czechowice Dziedzice 5 50
82 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łużnej Łużna 5 50
83 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zabrodziu Zabrodzie 5 50
84 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. Jana Twardowskiego Kamienna Góra 5 50
85 Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Kwiecińskiego w Bartnikach Bartniki 5 50
86 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Porąbce Porąbka 5 50
87 Szkoła Podstawowa nr 352 w warszawie im. Jerzego Huberta Wagnera Warszawa 5 50

 

Wróć