ZAPRASZAMY DO XI EDYCJI "ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!"

Już od dzisiaj, czyli 5 września 2022 roku można się zgłaszać do XI Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół „ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!”.

W tym roku Partnerem specjalnym jest firma T- Mobile, z którą organizujemy dodatkowy konkurs dla użytkowników telefonów komórkowych pt.: "Planeta ma znaczenie. Zbieraj telefony". Szkoły, które do 31 grudnia br zbiorą największa masę telefonów komórkowych, mogą liczyć na cenne nagrody o łącznej wartości ponad 80 000 złotych. Natomiast na najmłodszych uczestników konkursu uczęszczających do przedszkoli czekają nagrody o łącznej wartości ponad 30 000 zł. Najbardziej zaangażowanym w zbiórkę nauczycielom zwycięskich placówek zostaną przyznane nagrody o wartości 300 zł.

Jak co roku na naszej platformie edukacyjnej udostępniamy ciekawie opracowaną broszurę edukacyjną na temat właściwego pozbywania się baterii i telefonów, konspekty lekcji, grę planszową oraz miniaturowy szablon pojemnika na zużyte baterie.

Ostatnim dniem Miesiąca Finałowego będzie 20 maj. Dzięki temu jeszcze przed wakacjami ogłosimy wyniki konkursu i dostarczymy nagrody zwycięzcom.

Więcej informacji można znaleźć na stronie O PROGRAMIE

Wróć